تبلیغات
فلزیاب باستان 09102442484 - مطالب فروردین 1397

ردیاب و شعاع زن قدرتمند WARWIC

جمعه 24 فروردین 1397 02:46 ق.ظنویسنده : فلزیاب باستان 09102442484

 

ردیاب و شعاع زن قدرتمند WARWIC
ردیاب وارویک با عملکرد فوق العاده جدیدترین محدوده طولانی تولید شده توسط شرکت Deep Finders است. این سیستم با داشتن چندین آمپلی فایر و همزمان ارسال سیگنال از دو منبع به زمین معرفی می شود، به عنوان یک یابنده بلند پروازانه قدرتمند و بی نظیر. در این سیستم، واحد کنترل قدرت حذف می شود و این واحد با یک واحد PWA جایگزین شده است که با آن می توان حداکثر توان خروجی دستگاه را با ایجاد یک سیگنال با دامنه و ولتاژ بالا به سادگی با فشار دادن یک دکمه به دست آورد. در عمق نفوذ و محدوده عملیاتی بیشتروارویک با دکمه MES به طور کامل کانی ها و ذرات نفوذی را شناسایی و حذف می کند. این دستگاه منحصر به فرد دارای فن آوری سازگاری قوی با آنتن سازگار با گزینه POWERFULL ANTENNA می باشد. یکی دیگر از مزایای این سیستم، استفاده جداگانه از منوی فیلتر و فلز است، که به کاربران اجازه می دهد تا به طور مستقیم و بدون تاخیر از منوی فیلتر برای رسیدن به نتایج بهتر، اهداف دروغ را از اهداف واقعی شناسایی کنند. علاوه بر این، دارای تعادل دیجیتالی زمین برای سازگاری با خاک همه مناطق جهان است. دستگاه طراحی شده است که بسیار ساده است که جستجوی گنج با این دستگاه برای مبتدیان و حرفه ای ها یکسان است. این دستگاه برای تشخیص مواد دفن شده در عمق زیاد و شعاع دور و حجم کم استفاده می شوداگر شما به دنبال یک دستگاه با کارایی بالا و مراقبت فراوان برای یافتن فلزات کوچک دفن شده در عمق بالاتر، شعاع و فاصله هستید، ما وارویک را به شما معرفی می کنیم.

مزایای دستگاه:

1. استفاده از میکروپروسسور برای ایجاد فرکانس دقت بالا 
2. عمق نفوذ 80 متر و شعاع بهره برداری از 5 کیلومتر مربع 
3. حالت پیش فرض فیلترینگ 
4. توانایی جستجو در 4 فلز با ارزش مانند برنز، مس، نقره و طلا 
5. استفاده همزمان از چند آمپلی فایر برای عمق نفوذ و عملکرد شعاع بیشتر 
6. استفاده از فن آوری PWA 
7. سیستم دیجیتال زمین دیجیتال 
8. حضور ذرات دیجیتال 
9. تولید سیگنال با دامنه و قدرت با تکنولوژی PW 
10. استفاده از لیتیوم یون و باتری های قابل شارژ برای استفاده مداوم و دراز مدت 
11. قابلیت استفاده از تکنولوژی سازگاری بالا آنتن
12. استفاده از آنتن های تشخیص چند بخش برای راحتی کاربر 
13. استفاده از یک جعبه ضد ضربه 
14. کتابچه راهنمای کاربر 
15. دو سال گارانتی

برچسب ها: ردیاب وارویک ، فلزیاب شعاع زن وارویک ، طلایاب وارویک ، شعاع زن وارویک ، گنج یاب وارویک ، ردیاب و شعاع زن warwick ، شعاع زن warwick ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 28 فروردین 1397 01:25 ق.ظ

 

فلزیاب و طلایاب POINTER

چهارشنبه 22 فروردین 1397 10:05 ب.ظنویسنده : فلزیاب باستان 09102442484

 

فلزیاب و طلایاب POINTER


WATERPROOF (IP 67)
نشانگر
Makro را می توان در زمین یا زیر آب استفاده کرد. طراحی شده برای مطابقت با استاندارد ضد آب IP67.

360º TEST DETECTION
سریعتر به هدف خود برسید: نشانگر Makro به شما کمک می کند تا هدف خود را به سرعت و به آسانی در سوراخ قرار دهید. آن را به صورت افقی بچرخانید و به راحتی می توانید یک منطقه بزرگتر را اسکن کنید.

کنترل حساسیت
حداکثر عملکرد در هر محیط را به دست آورید. به سادگی حساسیت را با دکمه های +/- برای عملکرد نهایی تنظیم کنید.

LED FLASHLIGHT چراغ قوه چراغ قوه
قدرتمند، ساخته شده است، نقطه ای که شما در حال جستجو است را روشن می کند. هدف خود را به راحتی در شب یا هنگام شکار در مکان های تاریک مشاهده کنید.
 
AUDIO ALERT و / یا VIBRATION
3 گزینه های هشدار هدف متفاوت: 
1. صوتی فقط 
2. لرزش فقط 
3. هر دو صوتی و لرزش

BLOCKING INTERFERENCE COIL
هنگامی که خاموش است، انتقال مغناطیسی سیم پیچ قطع می شود. این امکان از تداخل را از دیگر آشکارسازهای فلزی حذف می کند. این همچنین از نشانگر Makro به عنوان یک هدف جلوگیری می کند.

جایگزین CASE Hard-
Pointer Makro Pointer با دو مورد سخت افزاری همراه است. اولین نمونه استاندارد حفاظت سخت پوسته است. دومین نکته حفاظت از سخت پوسته با یک تیغه داخلی است. هر دو از سایش ناخن تشخیص جلوگیری می کنند.

برچسب ها: کوچکترین فلزیاب ، کوچکترین فلزیاب جهان ، فلزیاب کوچک ، دفترچه راهنمای انواع فلزیاب ، دفترچه راهنمای طلایاب ، دفترچه راهنمای انواع طلایاب ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 22 فروردین 1397 10:31 ب.ظ

 

فلزیاب و طلایاب GPX5000

چهارشنبه 22 فروردین 1397 09:52 ب.ظنویسنده : فلزیاب باستان 09102442484

 
فلزیاب و طلایاب GPX5000

ساخت شرکت MINELAB فلزیاب GPX 5000 نسبت به پیشینیان خود برتر است، و این باعث می شود که آن را به عنوان بهترین آشکارساز طلا در جهان شناخته شود. 

طلایاب  Minelab GPX-5000 بسیار متنوع و قادر به یافتن طلا بیشتر از هر نوع دیگری است 

مین لب را فن آوری منحصر به فرد، چند دوره سنجش (MPS)، فن آوری Dual ولتاژ (DVT) و هم ترازی هوشمند زمان بندی الکترونیکی (SETA)، ارائه می دهد عملکرد بالا است. فن آوری SETA جدید آن را می سازد آرامترین و ایمنی بدن را به آشکارساز تداخل، با نشانه هایی از پاسخ تبعیض شدید تر و بهتر است.

این گزینه در مجموع 6 گزینه زمانبندی را مطابق با شرایط مختلف تشخیص ارائه می دهد. حالت Hirash Trash یک پیشرفت عالی است که ساده تر کردن اشیای آهن را رد می کند. این آسان برای استفاده از مبتدی تا حرفه ای است.

ویژگی های آشکارساز فلزی GPX 5000 : 

 • MPS، TVP و SETA  دارای پیشرفته ترین تکنولوژی هستند. قطعات کوچکی آشکار خواهد شد.
 • تنظیم وقت جدید:   مثل این است که 8 آشکارسازهای در 1. در سکه / عتیقه، نمک / طلا و زیبا طلا: علاوه بر پنج همگام سازی موجود در مدل قبلی، دستگاه GPX 5000 سه بار جدید معرفی می کند. 
 • هماهنگ سازی دقیق طلا:  عمق و حساسیت بیشتری نسبت به هماهنگ سازی پیشرفته را فراهم می کند.
 • نمک / همگام سازی طلای مناسب برای تمام اندازه پیپ در خاک شور است.
 • همگام سازی ارز / ریشگی عمیق ترین شرایط خاک با کانی سازی کم است.
 • بهبود هماهنگ سازی برای عمق بیشتر.
 • الکترونیک بهبود یافته برای حساسیت بیشتر به جسم و قابلیت تعادل بهتر با توجه به زمین.
 • شش حالت جستجوی پیشینه تعریف شده. علاوه بر حالت های عمومی و عمیق، آشکارساز شامل سلام مواد معدنی، سلام برش، پچ و نقطه. 6 حالت می تواند اصلاح و تغییر نام داده شود.
 • افزایش Rx   برای کنترل دقیق تر حساسیت و عملکرد بهتر.
 • تعادل زمین اتوماتیک بسته به زمین . این را به آسانی آشکارساز برای تمام انواع زمین (ثابت، ردیابی، سرعت ردیابی، نوع تعادل با توجه به Terrain، دکمه Quick-Trac) تنظیم می کند. 
 • تنظیمات صوتی ؛ آستانه، تن، نوع صوتی، پیک سیگنال، پاسخ، حجم هدف، محدودیت حجم، تثبیت کننده.
 • رد آهن  قابل تنظیم
 • کنترل حرکت . قابل تنظیم با توجه به سرعت sweep خود و بهینه سازی پاسخ های هدف. 
 • لحن  (همچنین به عنوان لغو سر و صدا شناخته شده) خودکار است.
 • نور پس زمینه  که اجازه می دهد تا شما را به دیدن صفحه LCD در هر شرایط نور. در طول روز یا شب. قابل تنظیم برای عمر باتری طولانی تر. 
 • باتری لیتیوم یون سبک
 • دو سیم پیچ  سری "بیشتر Monoloop کویل 11" دو-D سیم پیچ 11 می دهد که تنوع و ارزش بیشتری است. 

 

 برچسب ها: فلزیاب GPX5000 ، جی پی ایکس 5000 ، فلزیاب جی پی 5000 ، طلایاب جی پی ایکس 5000 ، طلایاب GPX5000 ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 22 فروردین 1397 10:01 ب.ظ

 

فلزیاب MAKRO JEOHUNTER BASIC SYSTEM

شنبه 18 فروردین 1397 02:12 ق.ظنویسنده : فلزیاب باستان 09102442484

 

فلزیاب MAKRO JEOHUNTER BASIC SYSTEMJEOHUNTER BASIC SYSTEM - DETECTOR METAL DEEP METAL:

 

شامل سیستم پایه  JEOHUNTER :

- ورق Ø 36 x 44 سانتیمتر.

 - کیسه حمل

- کیسه برای ظروف

- کیف برای لوازم الکترونیکی.

- هدست فیلیپس (SHP2000 / 1900).

- شارژر دیواری

- باتری لیتیوم.

- شارژر ماشین

 

سیستم پایه Jeohunter آشکارساز حفره


سیستم سنجش فلز  مرکزی JeoHunter   یک سیستم تشخیصی است که با استفاده از آخرین تکنولوژی تولید می شود. این آشکارساز قادر به تشخیص پیشرفته ترین فلز است و احتمالا  آشکارساز است که عمیق ترین در جهان را تشخیص می دهد سیستم Basic JeoHunter برای کشف عمیق ترین گنج ها طراحی شده است، چه این از اشیاء فلزی یا حفره ها استفاده می شود.

 

آشکارساز فلزی فلز Jeohunter Basicبا استفاده از ظرف غذای استاندارد JeoHunter Basic System، می توانید اشیاء فلزی را تا عمق 8 متر شناسایی کنید.

 

فلزیاب Jeohunter عمق عمیق پایهشما هیجان جستجو را در مناطقی عمیق که فلزات باستانی یافت می شوند، مورد بررسی قرار نخواهند داد.


با صفحه سطح، شما می توانید با نشانگر LED در دکمه کنترل آشکارساز تا عمق 6 متر جستجو کنید.


آشکارساز فلز Jeohunter 3dآشکارساز فلز اصلی سیستم JeoHunter در بسته بندی استاندارد موجود است. محصول سریال شامل JeoHunter SystemBox برای جستجو تا عمق 8 متر می باشد. 
  
اشیاء تشخیص داده شده روی یک صفحه رنگی در نمای 3D نمایش داده می شوند. همچنین ممکن است یک نمای 2D از شیء را پیکربندی کنید. صفحه نمایش نشان می دهد که چه نوع فلز یافت شده است. این دیدگاه های مختلف و اطلاعات به کاربر کمک می کند تا تجزیه و تحلیل بسیار دقیق انجام دهد.

 

سیستم پایه Geosonar Jeojunter با صفحه 47 سانتی متر

 

گرافیک  بعدی  فلزات و حفره در  زمان واقعی:

اساسی JeoHunter به عنوان یک آشکارساز عمیق شناخته می شود که اهداف فلزی را که در زیر زمین در چهار گروه مشخص شده اند نظیر طلا، غیر آهنی، فولاد و آهن است. به لطف عملکرد تشخیص حفره علاوه بر موفقیت آن ها در تشخیص و ارزیابی فلزات، اطلاعات در مورد ساختارهایی نظیر مقبره ها، زیرزمین، تونل ها و غارها را در زمان واقعی در طول جستجو جستجو می کند. آشکارساز اصلی Makro JeoHunter اجازه می دهد تا در زمان واقعی گرافیک سیگنال های 3D از اهداف شناسایی زیرزمینی را قرعه کشی کنید. این پیشرفته ترین آشکارساز در میان سیستم های ویدئویی در زیر زمین است.

 

با ویژگی های جستجوی چند منظوره و تشخیص آن، JeoHunter عمومی، این اطمینان را به کاربران خود برای جستجو و بررسی در محیط های بسیار متراکم با خاک بسیار معدنی و ساختارهای سطحی سفت و سخت تر. این طراحی با طراحی خاص و ویژه خود از کاربردهای آماتور یا حرفه ای و یک صفحه نمایش عملی کاربردی، از دیگر آشکارسازها متفاوت است. با توجه به عمق و تبعیض فلزی مناسب، این سیستم قادر به نمایش بسیار قابل توجهی ارزش مربوط به سیگنال مورد نظر است. آشکارساز پایه JeoHunter به کاربران در مورد عمق فلز زیر زمین از نظر "سانتی متر" اطلاع می دهد. اگر مقصد یک فلز یا حفره باشد، بزرگ یا کوچک است و غیره دستگاه فلزی مكرو JeoHunter Basic به نیازهای جستجوی و تحقیق شما در زمینه با دو صفحه جستجو متفاوت پاسخ می دهد (یکی از اختیاری ها در قیمت نیست). شما می توانید راحت از داشتن 2 detectors در همان زمان لذت ببرید اگر شما خرید اساسی JeoHunter. شما هیجان جستجو در مناطق عمیق را تجربه خواهید کرد که در آن سنسورهای فلزی با سنسورهای قدیمی یا مقرون به صرفه قبلا گنجینه ها را پیدا نکرده اند. با صفحه اختیاری (که شامل سیستم دوگانه Jeohunter 3D است) که ابعاد 60 × 100 سانتیمتر است، در عمق حداکثر تشخیص داده می شود. به عنوان استاندارد آن شامل یک صفحه است که ابعاد 36 × 44 سانتیمتر دارد. این امر به شما امکان می دهد تا عمق زیادی را به دست آورید. شما می توانید راحت از داشتن 2 detectors در همان زمان لذت ببرید اگر شما خرید اساسی JeoHunter. شما را به هیجان در جستجوی مناطق عمیق که در آن فلزات آشکارسازهای قدیمی و یا ارزان تر اند گنجینه های قبل یافت نشد را تجربه کنند. با صفحه اختیاری (سیستم دوگانه 3D JeoHunter اگر شامل) که دارای ابعاد 60 × 100 سانتی متر، حداکثر عمق شناسایی شده است. به عنوان استاندارد آن شامل یک صفحه است که ابعاد 36 × 44 سانتیمتر دارد. این امر به شما امکان می دهد تا عمق زیادی را به دست آورید. شما می توانید راحت از داشتن 2 detectors در همان زمان لذت ببرید اگر شما خرید اساسی JeoHunter. شما را به هیجان در جستجوی مناطق عمیق که در آن فلزات آشکارسازهای قدیمی و یا ارزان تر اند گنجینه های قبل یافت نشد را تجربه کنند. با صفحه اختیاری (سیستم دوگانه 3D JeoHunter اگر شامل) که دارای ابعاد 60 × 100 سانتی متر، حداکثر عمق شناسایی شده است. به عنوان استاندارد آن شامل یک صفحه است که ابعاد 36 × 44 سانتیمتر دارد. این امر به شما امکان می دهد تا عمق زیادی را به دست آورید. در عمق حداکثر تشخیص خواهد داد. به عنوان استاندارد آن شامل یک صفحه است که ابعاد 36 × 44 سانتیمتر دارد. این امر به شما امکان می دهد تا عمق زیادی را به دست آورید. در عمق حداکثر تشخیص خواهد داد. به عنوان استاندارد آن شامل یک صفحه است که ابعاد 36 × 44 سانتیمتر دارد. این امر به شما امکان می دهد تا عمق زیادی را به دست آورید.

 

سیستم LED Jeohunter 3d دوگانه

 

تعامل بین علائم و فرم:

محصولات Jeosystem (JeoHunter، Jeoscan) با آخرین تکنولوژی مجهز شده اند. ابزار اسیلوسکوپ سیگنال های مقصد را که از زمین دریافت می کنند را به گرافیک های زمان واقعی تبدیل می کند، بنابراین اطلاعات کاربر را در مورد شکل هدف بر روی صفحه نمایش فراهم می کند. با استفاده از این ویژگی، کاربر بدون نیاز به حفاری می تواند شکل هدف را بشناسد. از طریق نرم افزار آن، می تواند ارتباط بین سیگنال را ایجاد کند. محصولات Jeosystem دریافت بسیار مهم است که در سایر آشکارسازها وجود ندارد. شما تمام اطلاعاتی را که از یک آشکارساز انتظار دارید و خیلی بیشتر در آشکارسازهای سری Jesosystem پیدا خواهید کرد. 

 


Jeohunter 3d تبعیض دوگانه

 

توانایی استثنایی آن در تشخیص فلزات مهمترین نکته است که آن را از سایر غذاهای جستجوی بزرگ متمایز می کند. شما می توانید حفره ها و همچنین فلزات را با ظرف جستجوی عمیق خود شناسایی کنید که فلزات را به چهار گروه از قبیل طلا، غیر آهنی، آهن و فولاد جدا می کند و اطلاعات مربوط به درصد هر یک از فلزات را نشان می دهد با هم شما می توانید بصری اهداف را شناسایی کنید که شما با سایر دستگاه ها مانند زیرزمین، تونل ها و غارها با ویژگی 3D منحصر به فرد خود تشخیص نخواهید داد.

 

شامل:

ظرف 36 × 44 سانتیمتر 

ظروف کیسه ای + کیسه ای + کیف الکترونیکی + هدفون + شارژر + باتری + شارژر ماشین.,گرانترین دفینه یاب,ارزانترین دفینه یاب,فلزیاب تک,فلزیاب حرفه ای,فلزیاب اورجینال,گنج یاب اورجینال,فلزیاب ابتکار, فلزیاب تک غفاری,فلزیاب شاقولی,فلزیاب ارومیه,گنج یابی,گنج یاب دید در شب,گنج یاب نشان دهنده عمق,دستگاه عمق یاب,گنج یاب اسکن کن,گنج یاب اسکنر , اسکنر تصویری زنده , فلزیاب تصویری زنده , گنج یاب تصویری زنده , فلزیاب المانی پخش زنده,گنج یاب تیوا,گنج یاب کاایکس اس,گنج یاب با تست,گنج یاب با تست در خاک,فروش گنج یاب با تست,فلروش فلزیاب با تست,نقطه زن تصویری المانی,گنج یاب تروویدو,فلزیاب قدرتمند,قیمت فلزیاب اصل,قیمت گنج یاب اصل,قیمت طلایاب اصل,فلزیاب ماورا,فلزیاب قوی, گنج یاب قوی,طلایاب قوی,قوی ترین گنج یاب,قوی ترین فلزیاب,گنج یاب,گنجیاب,فلزیاب بدون gps,فلزیاب حذف کننده ذرات,گنجیاب بالانس اتوماتیک,گنج یاب حذف کننده ذرات,فلزیاب تصویری الله دادی,دستگاه فلز یاب,گنج یاب +قیمت,فلزیاب +قیمت,طلایاب+قیمت,فلزیاب جدید,گنج یاب جدید,طلایاب جدید+قیمت,مهمترین فلزیاب,مهمترین گنج یاب,بالاترین فلزیاب,بالاترین گنج یاب,دستگاه گنج یاب اسکن کن,دستگاه گنج باب اسکنر,فلزیاب اسکن زنده,فلز یاب کبری,فلز یاب تصویری,عکس فلز یاب.فلزیاب اصل و ارزان,طلایاب اصل  وارزان,طلایاب حرفه ای و ارزان,طلایاب تصویری و قیمت مناسب,طلایاب قوی و ارزان,ارزان ترین طلایاب حرفه ای,بهترین طلایاب جهان,حرفه ای ترین طلایاب,حرفه ای ترین گنج یاب,طلایاب قوی,طلایاب خیلی پیشرفته,طلایاب اصل و قیمت مناسب,طلایاب دست دوم و اصل,قوی ترین طلایاب جهان,طلایاب قدرتمند,طلایاب تصویری زنده,قیمت طلاایب حرفه ای,قیمت گنج یاب حرفه ای,قیمت حرفه ای ترین گنجیاب,دستگاه طلایاب حرفه ای,دستگاه طلاایب اصل ,دستگاه طلایاب ارزان,دستگاه طلایاب اصل و ارزان,ارزانترین طلایاب,گرانترین طلایاب,قوی ترین طلایاب جهان,طلایاب چی بخرم,چه طلایابی خوب است,طلایاب تروویدو,فلزیاب تصویری تروویدو,گنج یاب تصویری تروویدو,طلایاب ایرانی ,طلایاب دست ساز,طلایاب ساخت المان,طلایاب ساخت فرانسه, طلایاب ساخت امریکا, طلایاب ساخت انگلیس, طلایاب قیمت ,قیمت طلایاب, طلایاب اورجینال قیمت,دستگاه گنج یاب ماهواره ای,قیمت طلایاب ,طلا یاب اندروید,قیمت انواع گنج یاب,اجاره دستگاه گنج یاب,قیمت دستگاه فلزیاب,لیست قیمت فلزیاب,قیمت فلزیاب تصویری,www.felezjoyan.com,www.felezyabnab.com,www.tiwa.ir,www.kxsfelezyab.com ,www.felezyabmad.com, www.kavoshgaranpersian.com , www.felezyabco.comخرید شاقول طلایاب,قیمت شاقول جیوه ای,شاقول گنج یاب,نحوه ساخت شاقول گنج یاب,طلایاب اندروید,طلایاب حرفه ای اندروید,طلایاب دست ساز خوب-طلایاب دست ساز با کارایی بالا,طلایاب تصویری اندروید,طلایاب تصویری برای اندروید,دستگاه طلایاب تصویری اندرویدی,

برچسب ها: گنج یاب با تست ، گنج یاب با تست در خاک ، فروش گنج یاب با تست ، گنج یاب تروویدو ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 21 فروردین 1397 02:44 ق.ظ

 

فلزیاب و طلایاب MAKRO RACER 2

پنجشنبه 16 فروردین 1397 06:31 ب.ظنویسنده : فلزیاب باستان 09102442484

 

فلزیاب و طلایاب  MAKRO RACER 2

آشکارساز فلزی MAKRO RACER 2.

آشکارساز فلز جدید MAKRO RACER 2.

جدیدترین تکنولوژی RACER 2 طراحی شده با تکنولوژی پیشرفته RACER با تمام ویژگی های آشکارسازان که نیاز به یافتن سکه ها، آثار و جواهرات بیشتری دارند، طراحی شده است.

RACER 2 همه کاربران فعلی و جدید RACER را با عملکرد فوق العاده ای و ویژگی های جدید مانند فیلترها، صوتی برای آهن، شکستن تن، ISAT (تنظیم خودکار آستانه)، قابلیت تبعیض پیشرفته و همچنین حالت عمیق جدید و کویل جستجو ضد آب.

 

 

MAKRO RACER 2 آموزش آشکارساز فلزی :

آشکارساز فلزی MAKRO RACER 2.

آشکارساز فلزی MAKRO RACER 2.

برچسب ها: فلزیاب ریسر 2 ، طلایاب ریسر ، لیست قیمت گنج یاب ، ارزانترین فلزیاب ، خرید فلزیاب ارزان قیمت ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 21 فروردین 1397 02:03 ق.ظ

 

فلزیاب و طلایاب تصویری DEEP HUNTER

پنجشنبه 16 فروردین 1397 06:20 ب.ظنویسنده : فلزیاب باستان 09102442484

 

فلزیاب و طلایاب تصویری DEEP HUNTER


شرکت MAKRO 


آشکارساز فلزی Makro Deep Hunter


 

با کشیدن یک دکمه تنها سبک تشخیص خود را تغییر دهید. بین دو حالت را انتخاب کنید: اولین، یک حالت جستجوی قدرتمند عمیق برای کشف گنجینه های فلزات گرانبها، حفره ها و شکاف ها در زمین با تجزیه و تحلیل کامل تصویر رنگ در سه بعد. دومین حالت روشنایی سریع برای یافتن اهداف فردی و قطعات طلای در عمق زیاد با تبعیض و شناسایی صداهای صوتی. آشکارساز فلزی به خصوص برای جستجو در عمق سطح، متوسط ​​و بزرگ طراحی شده است.

فن آوری های جدید: مدل های فلزی Deephunter اولین آشکارساز در جهان که ترکیبی از توانایی برای قرار گنجینه حفره عمیق و سکه با یک آشکارساز تک است. Deephunter در میان ویژگی های آن حالت مداوم و بی حرکتی دارد. تجربه سریع و عمیق تشخیص که دیگر آشکارسازها می خواهند. این مثل داشتن دو آشکارساز در یک است.

آشکارساز فلزی Makro Deep Hunter

 

MODE 1: جستجو در DEPTH بزرگ

فقط سیم پیچ استاندارد T44 را ببندید و به سرعت به کشف گنجینه های پنهانی در مناطقی که قبلا با دیگر آشکارسازها جستجو کرده اید شروع خواهید کرد. این کویل بدون حرکت، 36 × 44 سانتیمتر است. برای کاربرانی که نیاز به عمق بیشتری دارند، فقط تیتان T100 را متصل کنید، که بزرگتر است و شما قادر به شناسایی اشیاء بزرگ دفن شده با عمق باورنکردنی خواهید بود. این کویل اندازه 60 × 100 سانتی متر است. این حالت جستجوی 1 به راحتی کار می کرد. رابط کاربری بصری برای همه کاربران آسان است علاقه مندان و حرفه ای ها به طور یکسان. صفحه نمایش رنگ Deephunter یک نمایش بصری از سیگنال هدف را با تجزیه و تحلیل تصاویر 3D نشان می دهد. علاوه بر این، می توانید پیش از حفر کردن، نوع فلز، عمق و اندازه شی که شناسایی کرده اید را مشاهده کنید.

 

1 حالت صفحه نمایش

مگا عمیق شکارچی فلز آشکارساز

 

 

شکارچی عمیق عمیق عمق

من متناقض فلزات به طور دقیق و در 3D

شما می توانید گراف 3D را ببینید و نوع فلز را بر روی صفحه نمایش مشخص کنید. Deephunter، به لطف شناسایی کامل آن

از فلز، نشان دهنده این نوع در چهار گروه مختلف است: 1. طلا 2. فلزات گرانبها، 3. فلزات غیرمعمول و 4. فولاد.

 

تشخیص حفره

علاوه بر شناسایی دقیق نوع فلز، دستگاه همچنین می تواند ساختارهای زیرزمینی مانند غارها، حفره ها، رسوبات، تونل ها، پناهگاه ها و مقبره ها را پیدا کند. همه با تصاویر گرافیکی پیشرفته 3D. فلزات نیز می توانند در این سازه های زیرزمینی شناسایی شوند.

 

 

 

 

شناسایی در DEPTH بزرگ           

دستگاه دقیقا عمق هدف مشخص شده را در سانتیمتر بر روی صفحه نشان می دهد.     

 

رها کردن آهن

تابع Incorporad به رد آهن اجازه می دهد تا Deephunter، حذف غیر - فلزات گرانبها و ضایعات، نشان دادن فلزات تنها با ارزش است.       

 

شناسایی گرافیکی اهداف

در حالت 1، عمق و نوع فلز از شی تشخیص داده شده بر روی صفحه نمایش داده می شود.

 

MODE 2. جستجوی سیستم

حالت بهبود سریع، قادر به شناسایی سکه های فردی، اهداف طلا و کوچک در عمق استثنایی، با شناسایی اهداف توسط صدا. در این حالت، با حرکت سیلندر استاندارد C32 (26 × 32 سانتیمتر)، سکه های شل، جواهرات، طلا و دیگر اجسام کوچک که در عمق قرار دارند که با آشکارسازهای دیگر قابل دسترسی نیستند، می توانند به راحتی شناسایی شوند. ظرف بزرگ C47 را اختیاری (39 x 47 سانتی متر) اضافه کنید و شما می توانید اشیای بزرگتر و عمیق تر را همانند حالت 1 به دست آورید. این سیستم آسان برای استفاده و شناسایی فلزات در عمق زیاد است. کاربر به نوع فلز با سه صدای مختلف هشدار داده می شود. شما به راحتی می توانید بفهمید که آیا هدف طلا، سنگ های قیمتی و یا غیر ارزشمند است.

________________________________________

 

زمین شناسی زمین شناسی Deephunterعملکرد فوق العاده در زمین کانه زنی

شما می توانید جستجو های خود را در تمام انواع شرایط زمین، با گزینه های ویژه Deephunter فلزیاب حالت در حالت 2، که برای شرایط بسیار mineralized طراحی شده است انجام دهد. با استفاده از پیکربندی "سیاه"، می توانید از بین بردن مداخلات از مواد معدنی در شرایط زمین بسیار کانالیزه شده یا در مناطقی حاوی غلظت بالا آهن مانند سواحل، شن و ماسه مرطوب، زمین های شسته شده، و غیره

________________________________________

تبعیض جدی شکارچی عمیق
از بین بردن چرم

همانطور که در حالت 1، فلزات غیرمعمول (فلزات غیر آهنی) و فلزات که زباله هستند را می توان حذف کرد، به این ترتیب با استفاده از عملکرد حذف آهن، تنها فلزات گرانبها می توانند شناسایی شوند.

________________________________________


آشکارساز فلز متفرقه تبعیض شکارچی عمیقفلزات را با 3 عدد قلم چاپ می کند

حالت 2 یک سیستم بسیار واضح و قابل فهم از تبعیض های فلزی دارد.این کاربر با 3 صدای مختلف را اطلاع می دهد. هشدار کم هشدار برای اهداف آهنی رخ می دهد و دو هشدار مشابه در مورد طلا و جواهر، سکه ها و اهداف طلا به وجود می آید.

________________________________________

 

پیشرفته و آسان برای استفاده

این حالت 2، برای سهولت استفاده از آن طراحی شده است. کاربران آماتور و حرفه ای به طور یکسان از سادگی استفاده می کنند. این حالت برای جستجوی اهداف تنها از طریق هشدارهای صوتی امکان جستجوی بسیار سریع را فراهم می کند.

 

شامل:

- DEEP HUNTER STANDAR PACKAGE: ظرف 36 × 44 سانتیمتر، ظرف 26 × 32 سانتیمتر، هدفون، باتری لیتیوم، کرافت.

- DEEP PROPACKAGE HUNTER:  صفحه 39X47 سانتی متر، 60x100 سانتی متر ظرف، ظرف 36x44 سانتی متر، ظرف 26x32 سانتی متر، هدفون، باتری لیتیوم، چوب زیر بغل، شارژر خودرو، باتری اضافی .....

 
برچسب ها: Deephunter ، فلزیاب تصویری Deephunter ، فلزیاب دیپ هانتر ، گنج یاب دیپ هانتر ، طلایاب دیپ هانتر ، دیپ هانتر ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 21 فروردین 1397 02:05 ق.ظ

 

فلزیاب و طلایاب کروزر MAKRO KRUZER

پنجشنبه 16 فروردین 1397 03:51 ب.ظنویسنده : فلزیاب باستان 09102442484

 

DETECTOR DE METALES MAKRO KRUZER


فلزیاب و طلایاب کروزر  MAKRO KRUZER
آشکارساز فلزی Makro Kruzer
آشکارساز فلزی Makro Kruzer

DETECTOR METAL MAKRO MULTI KRUZER

موجود در سه نسخه نسخه با یک فرکانس (Kruzer 14 کیلو هرتز)، نسخه دیگری multifrequency (چند Kruzer چند فرکانس: 5، 14 و 19 کیلو هرتز) و دیگری متخصص در طلا (طلا Kruzer 61 کیلو هرتز) با دو صفحه. شامل یک ظرف آبگیر 11x7 اینچی و هدفون بی سیم 2.4 گیگاهرتزی است.

جدید Makro Multi KRUZER بهترین عملکرد و عمق را با بهترین قیمت ارائه می دهد. این آشکارساز نور با فرکانس های مختلف، مقاوم در برابر آب تا 5 متر است.

 

آشکارساز فلزی Makro Kruzer

 

ویژگی های متال كاتالوگ مكرو چندگانه:

چند فرکانس (5kHz / 14kHz / 19kHz)

2 سال گارانتی محدود

وزن: سبک وزن - 3 پوند (1.4 کیلوگرم)

رتبه IP68 - تا 5 متر ضد آب!

عملکرد EUD (عمق زیرزمینی اضافی)

عمق ID تنظیم قابل تنظیم

سرعت بازیابی فوق العاده سریع در حالت سه بعدی

6 حالت جستجو

حالت ساحلی پیشرفته

سرکوب EMI بهبود یافته است

مناسب برای همه حوضچه ها، از جمله سواحل آب شور

تبعیض اثبات شده و توانایی کشف کردن، به خصوص در سایت های آهنکاری

باتری ساخته شده در LIPO تا 19 ساعت کار می کند

امکان ذخیره / شارژ باتری با USB Powerbank امکان پذیر است

قابلیت به روز رسانی سیستم عامل به صورت آنلاین

 

لوازم جانبی شامل سری:

بیسیم 2.4 گیگاهرتزی هدفون - نسخه آبی

شارژر دیواری

کابل USB

محافظ ظرف

برچسب ها: فلزیاب کروزر ، فلزیاب کروزر ماکرو ، گنج یاب کروزر ، طلایاب کروزر ، فلزیاب KRUZER ، فلزیاب KRUZER ماکرو ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 21 فروردین 1397 02:06 ق.ظ

 

فلزیاب تصویری NOKTA GOLDENGATE 3D PLUS

پنجشنبه 16 فروردین 1397 03:41 ب.ظنویسنده : فلزیاب باستان 09102442484

 


فلزیاب تصویری  NOKTA GOLDENGATE 3D PLUSآشکارساز فلزی Nokta GoldenGate 3D PLUS

گلدن گیت PLUS 3D باعث می شود استفاده از یک آشکارساز فلز یک تجربه منحصر به فرد است، 
اولین ردیاب های فلزی در جهان است که واقعی می تواند باشد - زمان ارتباط شکل و
ابعاد سیگنال develve شی. آشکارساز فلزی
GoldenGate 3D PLUS دارای
یک GPS داخلی است. یکی دیگر از نوآوری مهم DISS Technology است که سیگنال
به دست آمده از زمین را بهبود می بخشد .

 

فلزیاب Nokta Goldengate Plus 3D

آشکارساز فلزی Nokta GoldenGate 3D PLUS فلزات شناسایی شده در 3 گروه
مختلف که طلا / غیر آهنی، فلزات آهنی، فولاد / آلیاژ
را به صورت فورا نتایج را به کاربر نشان می دهد، تشخیص داده می شود.
با توجه به مهندسی نکته، این برجترین فن آوری ها را در یک آشکارساز فلزی جمع آوری می کند . آشکارساز فلزی GoldenGate
3D PLUS  ، که دارای 10 زبان در دسترس است، حالت های جستجوی پیش تعریف شده و تم های قابل تنظیم
، به صاحبان این آشکارساز فلزی اجازه می دهد تا از جستجوی های
تولیدی لذت ببرند .

 
انجمن فرم و اندازه سیگنال
 
آشکارساز فلزی GoldenGate PLUS در سیگنال سه بعدی سیگنال به دست آمده از شکل 
شیء شناسایی با ابعاد آن (عرض و طول) به دست می آید. براساس زاویه ای که
مقصد در قسمت زیرزمین شکل می گیرد، GoldenGate PLUS 3D ابعاد را در
سانتی متر نشان می دهد که نتیجه 3D را نشان می دهد . کاربر می تواند ابعاد
شئ زیر زمین و همچنین منطقه جستجو را با کلمات در این داده ها تعیین کند. 


فلزیاب Nokta Goldengate Plus 3D
 

GoldenGate 3D PLUS می تواند گرافیک 3D سیگنال شناسایی را بلافاصله بسازد. آشکارساز فلزی GoldenGate 3D PLUS اهداف برابر را با استفاده از شکلهای دایره ای و مربعی کامل و طولانی با اشکال بیضی و مستطیلی نشان می دهد.

 

شاخص DEPTH:
 
 
شاخص عمق آشکارساز فلزی 3D Nokta Goldengate Plus 3D
مدل های فلزی گلدن گیت Detectorist PLUS 3D نشان می دهد به عمق 
هدف
شناسایی در سانتی متر، همانطور که در دیده
عمق نوار است در
صفحه نمایش سه - نتیجه بعدی. 

صفحه نمایش نتایج 3D با تمام انتظارات که یک کاربر از
مدل های فلزی می توانید همه را در یک صفحه نمایش انتظار می رود. تبعیض
روش، عمق، ابعاد، گرافیک ... صفحه نمایش نتایج 3D
دقیق و با جزئیات بالا ارائه خواهد شد - گرافیک با کیفیت. 
 
 
 


 

روش های جستجو:
 
پنج حالت اتوماتیک، حالت های جستجوی از پیش تعریف شده در GoldenGate PLUS 3D وجود دارد. 
حالت بسته انتخاب شده است در نوع خاک که در آن به جستجو. این
دستگاه تمام پارامترهای لازم را به صورت خودکار آماده سازی آشکارساز
با بهترین تنظیم برای نوع زمین را تنظیم می کند. این حالت ها حالت های جستجوی عمومی ، حالت جستجوی
عمیق، سنگ معدن، اتلاف فلزی و حالت ساحل است. علاوه بر این، کاربر
می تواند برای افزایش زمان آستانه و سطوح RX، زمانی که
مورد استفاده قرار می گیرد ، سفارشی و ذخیره شود.

حالت سنجش از دور 3D Nokta Goldengate Plus
حالت سنجش از دور 3D Nokta Goldengate Plus
حالت سنجش از دور 3D Nokta Goldengate Plus
حالت سنجش از دور 3D Nokta Goldengate Plus
حالت سنجش از دور 3D Nokta Goldengate Plus
تعادل خاك:
 
طیف سنج فلزی GoldenGate PLUS 3D، سریع ترین و مناسب ترین تعادل زمین را 
برای هر نوع خاک محاسبه می کند، به دلیل تکنولوژی DSP سریع. این فن آوری تفاوت های
مبتنی بر ساختارهای معدنی زمین را به طور موثر تر تشخیص می دهد و به
کاربران اجازه می دهد که تعادل زمین را ظرف چند ثانیه انجام دهند. GoldenGate 3D PLUS
دائما زمین را در طول جستجو جستجو می کند، به طور خودکار با تمام
شرایط سازگار است.
 
آشکارساز فلز Nokta با تبعیض و عمق زیادی
 برچسب ها: فلزیاب گلدن گیت پلاس ، فلزیاب گلدن گیت پلاس golden gate plus ، فلزیاب Golden Gate Plus 3D ، بهترین فلزیاب جهان ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 21 فروردین 1397 02:07 ق.ظ

 

تعداد کل صفحات ( 2 ) 1 2